+693 063 766
biuro@levelup.pl

Nasze szkolenia

presentation

Szkolenia otwarte:

Prowadzimy w naszych lokacjach w podanych z wyprzedzeniem terminach. 

Szkolenia zamknięte:

Prowadzimy w Twojej firmie bądź naszych salach szkoleniowych.
Napisz do Nas aby otrzymać ofertę przygotowaną specjalnie dla Twojej firmy.

clock

Szkolenia prowadzimy w kilku trybach czasowych:

Model 4 x 4

4 godzinne pakiety szkoleniowe zwykle odbywają się z tygodniową przerwą. Taki model umożliwia powtórkę, przyswojenie materiału i testowanie poznanych funkcjonalności we własnych biurowych plikach.

Każdy dzień szkolenia rozpoczyna się przypomnieniem i zweryfikowaniem jak prezentowane funkcjonalności sprawdzają się w pracy uczestników.

Model optymalny – szkolenie nie koliduje z codziennymi obowiązkami w pracy.

Model szybki F1 

Szkolenie jednodniowe charakteryzuje się wyższym tempem bądź mniejszą ilością modułów niż w przypadku szkolenia standardowego.

Jest dedykowane klientom, którzy mają szczegółowo zdefiniowane potrzeby i wiedzą, które moduły szkoleniowe interesują uczestników najbardziej.

Model tradycyjny.

Klasycznie szkolenia odbywają się dwa dni z rzędu po 7 godzin z przerwą na lunch.

Ogrom informacji przekazywany podczas 14 godzin zajęć nie jest łatwy do zapamiętania, zatem niezbędne jest powtarzanie materiału szczególnie przez następne dwa tygodnie po szkoleniu. Ułatwia to specjalny zestaw ćwiczeń oraz pomoc zdalna dostępna przez rok po szkoleniu.

Wersja długa.

Szkolenia odbywają się trzy dni po 7 godzin z przerwą na lunch. Trzy dni umożliwiają w spokojnym tempie przejść przez wybrane przez klienta funkcjonalności oraz poświęcić więcej czasu na część warsztatową i utrwalające ćwiczenia, które gwarantują jeszcze dogłębniejsze zbadanie wybranych tematów.

Na szkoleniach zapewnimy:

Komplet materiałów

Analiza potrzeb

Roczna pomoc po szkoleniu

Wynajem laptopów

Certyfikaty

Kategorie szkoleń:

Inna tematyka

Jeżeli nie udało Ci się znaleźć tematu szkolenia, którego szukasz - zadzwoń, może jednak będziemy w stanie pomoc.

Szukasz gotowych rozwiązań?

Analizy Business Inteligence

Jeżeli posiadasz bazy danych, dane, które nie wiesz jak wykorzystać bądź nie jestes w stanie wyciągnąć z nich wniosków – pomożemy Ci je przeanalizować, połączyć relacjami w spójną strukturę a na koniec zwizualizować, aby wyłonić KPI lub źródła strat w Twojej firmie.

 
Implementacje

Wdrażamy rozwiązania IT szyte na miarę klienta. Charakteryzuje nas dokładność i elastyczność rozwiązań. Potrzebujesz systemu, programu, aplikacji – napisz do nas.

 
Wizualizacje, Profesjonalne Dashboardy, Biznesowe Prezentacje, Animacja

Dobrze trafiłeś, Jeżeli potrzebujesz: profesjonalnej prozentacji, animowanego video informacyjnego, produkcji i postprodukcji filmu, analizy i wizualizacji danych za pomocą zaawansowanych dashboardów?

 
Optymalizacje

Jeżeli pracujesz na niewydajnym systemie lub na wiekowych plikach, których struktura przestała odpowiadać obecnym standardom, to z przyjemnością pomożemy zoptymalizować obecny stan. Usprawnimy i zautomatyzujemy Twoją pracę.

 
Pomoc, Mentoring, Zespół Ekspercki

Potrzebujesz wsparcia technicznego, fachowej pomocy? Wynajmij trenera, który zamiast szkolenia będzie pomagał pracownikom poprawić swoje błędy i przyspieszyć pracę.